Кошик
210 відгуків
+380442229781
+380974140300
+380634095586
PRIVATMED

Стерилізатор повітряний

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Невід'ємним обладнанням кожного медичного закладу є стерилізатор повітряний. Апарат призначений для виконання повітряної стерилізаційної обробки посуду скляного та металевого, хірургічних інструментів, голок, термостійких шприців і інших медичних виробів за допомогою повітря, нагрітого до високих градусів. У приміщенні, де встановлено дане обладнання, температура повітря повинна бути в межах від +10 до 35°C

На сегодняшний день производители термостатов предлагают широкий ассортимент моделей, объемом от 10 до 700 л, большинство из которых изготовлено из качественной нержавеющей стали. В шкафах разогревается воздух до 180°С, где он равномерно распределяет тепло в середине камеры стерилизатора и обеспечивает поддержку стабильной температуры на протяжении длительного времени. Качество воздушной стерилизации подобных приборов безупречно.

Найважливішим моментом, на який слід звертати увагу при покупці даного апарату, виступає рівність внутрішньої поверхні камери і рівномірність її забарвлення. Щоб бути впевненим у купівлю якісної продукції, варто здійснювати її виключно в спеціалізованих магазинах медичної техніки.