Кошик
448 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (97) 414-03-00
+380 (63) 409-55-86
+380 (44) 229-97-81
бульвар Верховної Ради 7, Київ, Україна
PRIVATMED

Фетальний монітор і доплер

Фетальні монітори і доплеры

Купити фетальні монітори або доплеры – придбати вузькоспеціалізовані кардіологічні прилади, що дозволяють виконувати кардиотографическую оцінку стану плода під час вагітності та пологів. Основне завдання фетального монітора – реєстрація серцевих ритмів і рухів плоду.

Ось чому без пристрою не обійтися в жіночих консультаціях, клініках, пологових будинках, при амбулаторному обстеженні вагітних жінок.

Компанія Приватмед пропонує купити найкращі в Києві та Україні фетальні прилади, обладнані функцією автоматичного аналізу показань, що дає можливість оперативно проводити дослідження і отримувати результати навіть при використанні пристрою молодшим медперсоналом.

Деякі сучасні монітори можуть одночасно реєструвати два плода і виводити результати на екран роздільно. Ціна на фетальні монітори багато в чому залежить від наявності додаткових функцій.

Як працює фетальний монітор

Принцип роботи фетальних моніторів заснований на принципі Доплера: датчики вивчають ультразвукову хвилю і приймають від плоду доплерівського сигнал.

Пристрій аналізує сигнал і відображає серцевий ритм ембріона і його руху, а також скоротливу активність матки вагітної жінки.

Сучасні фетальні LCD монітори навіть протягом тривалого часу дозволяють стежити за даними та їх змінами, а всі параметри графічно відображаються на екрані у колірній гамі, що підвищує наочність.

Купити фетальний монітор в Києві – просто!

Шукаєте якісні, надійні, сучасні, фетальні монітори, ціна яких не стане навантаженням для бюджету клініки? Компанія Приватмед – те, що вам потрібно! Ознайомтеся з технічними характеристиками пристроїв, деталями, оцініть їх функціональні особливості та можливості, ціну на фетальні монітори.

Ви переконаєтеся, що у нашому Інтернет-магазині відібрані якісні, надійні і довговічні кардіологічні прилади.

Фільтри
Ціна
Виробник
Контакти
+380 (97) 414-03-00
+380 (63) 409-55-86
+380 (44) 229-97-81
бульвар Верховної Ради 7, Київ, Україна
PRIVATMED- медичні вироби
менеджер-консультант

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner